Kategorijos
Ortolife | Prekių pristatymo tvarka
15968
page-template-default,page,page-id-15968,theme-bridge,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,, vertical_menu_transparency vertical_menu_transparency_on,side_area_uncovered_from_content,columns-4,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_non_responsive
 

Prekių pristatymo tvarka

Prekių pristatymo tvarka

Perkant už daugiau nei 100 Eur – pristatymas nemokamas.

Jūsų patogumui, prekių pristatymui pateikiame šiuos variantus:

  • Pristatymas į OMNIVA paštomatą.
  • Pristatymas į LP EXPRESS 24 paštomatą

PRISTATYMAS Į OMNIVĄ ar LP EXPRESS 24 PAŠTOMATUS (3,90 Eur) –  savitarnos siuntų terminalai veikia 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Visi  paštomatai įrengti lauke, todėl juose galima atsiimti siuntas bet kuriuo paros metu. Siunta į terminalą pristatoma per 1-3 dienas po apmokėjimo. Pristačius siuntą į paštomatą, gavėjas iš karto gauna SMS panešimą apie atvykusį siuntinį, kuriame taip pat nurodyta data, iki kada galima atsiimti siuntinį. Siuntiniai paštomate laikomi nuo 72 valandų (LP EXPRESS 24) iki 7 kalendorinių dienų (Omniva) nuo siuntos pristatymo į paštomatą momento. Maksimalus siuntos svoris 30 kg.

Gavę SMS pranešimą iš Omniva ar LP EXPRESS 24 su šešiaženkliu durelių atidarymo (siuntinio atsiėmimo) kodu, nuvykite prie nurodyto paštomato. Pagrindiniame liečiamojo ekrano meniu pasirinkite „Atsiimti siuntą“ ir suveskite kodą, gautą SMS. Patvirtinus kodą, automatiškai atsidarys paštomato skyrius, kuriame yra įdėtas Jums skirtas siuntinys.